Zarząd Fundacji

Zarząd Fundacji

 

Marzena Ambroziak – Wiceprezes

Absolwentka Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi, gdzie zdobyła tytuł licencjata na kierunku Finanse i Bankowość w specjalności rachunkowość i analiza przedsiębiorstw oraz tytuł magistra na kierunku Zarządzanie w specjalności zarządzanie organizacjami w zakresie zarządzania publicznego. Od 2007 roku związana zawodowo z projektami współfinansowanymi ze środków europejskich, w tym głównie z ich obsługą finansową i rozliczaniem. Prywatnie mieszkanka małej podłódzkiej miejscowości, szczęśliwa żona i matka.

Najbardziej lubi spędzać wolny czas z rodziną, we własnym domu oraz czytać książki, głównie powieści i kryminały. Ceni sobie u ludzi szczerość, otwartość i poczucie humoru.

   
  
Patrycja Spychała – Wiceprezes

Od lat związana z bankowością. Współpracowała z najzamożniejszymi klientami Banku, tzw. klientami VIP. W swojej pracy musiała wykazywać się wiedzą z zakresu rynków kapitałowych, inwestowania środków, zarządzania „portfelem” Klienta oraz budowaniem długofalowych relacji. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej nabyła umiejętności związane z pozyskiwaniem klientów, sprzedażą, nawiązywaniem długofalowych relacji, rozmowami handlowymi, negocjacjami, promocją oraz kreowaniem pozytywnego wizerunku firmy. 

Od 2014 roku zaczęła interesować się tematyką związaną z Funduszami Unijnymi. W tym czasie nabyła doświadczenie związane z pisaniem wniosków i zarządzaniem projektami.

Od lat udziela się jako wolontariusz działając na rzecz lokalnej społeczności.

Wielbicielka podróży z plecakiem oraz dobrej muzyki granej na żywo. Wrażliwa na kulturę i sztukę.